کدخبر : 2033
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
فاقددیدگاه
رئیس مجمع نمایندگان فارس:

تخریب مدیران به نفع نظام نیست

رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: تخریب مدیران به نفع نظام نیست و اکثریت نمایندگان فارس راضی به تغییر مدیریت علوم پزشکی شیراز نبودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، مراسم تکریم از خدمات رئیس سابق و معارفه‌ بهادر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

رئیس مجمع نمایندگان فارس صبح شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: پست‌ها فرصتی برای خدمت مسئولان است، امروز باید به مردم خدمت و این خدمات را رسانه‌ای کرد؛ سانسور کردن و نادیده گرفتن خدمات تخریب مدیران و بی‌توجهی به خدمات مدیران به هیچ عنوان شایسته نیست.

او دکتر ایمانیه فردی تلاشگر، ایثارگر برشمرد که قدردانی مقام معظم رهبری و اعطای تندیس عمران سلامت توسط رئیس جمهور و… نشان‌دهنده‌ی جایگاه مدیریتی وی بوده است و گفت: متاسفانه در روزهای گذشته شاهد مباحثی بودیم که زیبنده نبود، ایجاد بی‌انگیزگی در مدیران به نفع مردم و نظام و کشور نیست.

علوی گفت: اگر می‌خواهیم نظام موفق بشود باید قدردان نیروهای مدیریتی تاثیرگذار باشیم؛ وقتی مدیری در پایان دوره‌ی خدمت قرار می‌گیرد باید با قدردانی شایسته همراه باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثریت نمایندگان فارس تاکید بر ابقای ایشان داشتند، نظر استاندار فارس هم ابقای ایشان بود، اما تمایل دکتر ایمانیه بر باز گذاشتن فضا برای سایر افراد و استفاده از دیگر ظرفیت‌ها و تفکرات باعث شد به این تغییر رضایت دهیم.

علوی با تاکید براینکه استان فارس و کشور از حضور دکتر ایمانیه به عنوان مدیری توانمند در این جایگاه مدیریتی محروم شده است، گفت: یاد و خاطره دکتر ایمانیه و خدمات گسترده‌ی وی همواره در ذهن و دل همه مردم استان فارس و حتی ایران خواهد ماند.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در عین‌حال دکتر علی بهادر را فردی اندیشمند، علمی و شناخته شده در مجامع مختلف دانست و گفت: امیدواریم با استفاده از تجارب خوب دکتر بهادر در حوزه بهداشت و درمان، فرصت‌های مناسبی برای تحول در حوزه‌ی درمان ایجاد شود.

در پایان از خدمات ده ساله دکتر محمد هادی ایمانیه تجلیل به عمل آمد و دکتر علی بهادر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز معارفه شد.

بهادر اصالتا اهل روستای محمدجمالی شبانکاره است.

منبع: ایسنا

Image00004

e1

Image00012

Image00022

Image00014

Image00017 Image00016

Image00006

می پسندمتخریب مدیران به نفع نظام نیست(۲)نمی پسندمتخریب مدیران به نفع نظام نیست(۰)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما