کدخبر : 2056
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
فاقددیدگاه

دستور وزیر کار در برقراری پروازهای آسمان در فرودگاه لامرد / استمرار پروازها منوط بر استقبال مسافران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم شهرستانهای لامرد و مهر اخیراً باتوجه به لغو پروازهای آسمان فرودگاه لامرد در دیدار با وزیر کار از وی خواست تا در جهت برقراری مجدد پروازها تدابیر لازم اندیشیده شود که مورد استقبال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته و دکتر ربیعی دستور برقراری پروازها را صادر کرده و استمرار پروازها را منوط بر استقبال مسافران دانسته است.

vazir kar
در نامه دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تاریخ ۹۶/۸/۱۳ خطاب به دکتر علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی آمده است:
با سلام و احترام
عطف به نامه شماره ۹۶۱۳۸۱۲۳ مورخ ۹۶/۷/۱۱ درخصوص «برقراری پروازهای شرکت آسمان در فرودگاه لامرد» و پیگیریهای مکرر و مجدانه جنابعالی، ضمن تشکر از توجه و دلسوزی شما نسبت به مردم منطقه لامرد، به استحضار می رساند شرکت هواپیمایی آسمان مشروط بر عدم زیان، آماده پرواز به منطقه مذکور می باشد. لیکن، شایسته است پیگیری شود تعداد مسافر به گونه ای باشد که شرکت متضرر نگردد. همانطور که آگاهی دارید این شرکت متعلق به سازمان بازنشستگی کشوری بوده و اگر چه انتظار سودآوری نداشته ، ولی توقع زیان دهی هم نمی رود.

لازم به ذکر است باتوجه به پیش بینی افزایش تقاضا در پروازهای فرودگاه لامرد پس از آغاز به فعالیت کارخانه آلومینیوم لامرد، نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر نیز مذاکراتی از سوی دکتر علوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس با مسئولان هواپیمایی ایران ایر صورت گرفته است که گزارش آن متعاقباً به اطلاع مردم شریف رسانده می شود.

name1

name 2

 

می پسندمدستور وزیر کار در برقراری پروازهای آسمان در فرودگاه لامرد / استمرار پروازها منوط بر استقبال مسافران(۱)نمی پسندمدستور وزیر کار در برقراری پروازهای آسمان در فرودگاه لامرد / استمرار پروازها منوط بر استقبال مسافران(۰)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما