کدخبر : 2068
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
فاقددیدگاه

ابراز همدردی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با هموطنان غرب کشور

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با صدور پیامی، حادثه دلخراش زلزله یکشنبه شب را به مردم شریف ایران بویژه استان های غرب کشور تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در پیامی وقوع حادثه دلخراش زلزله در استان های غربی کشور و جان باختن صدها تن از هموطنان مان را تسلیت گفت و با تمامی هموطنان داغدیده غرب کشور ابراز همدردی کرد.

متن پیام تسلیت سید محسن علوی به شرح زیر است:

حادثه ناگوار در مناطق غربی کشور روح و روان مردم مهربان جنوب کشور و بویژه مردم شهرستانهای لامرد و مهر را هم جریحه دار کرده است.

حادثه ناگهانی و دلخراش زلزله شامگاه یک شنبه که موجب جان باختن و زخمی شدن تنی چند از هموطنان عزیزمان شده است، سبب تألم و تأثر اینجانب و تمامی نمایندگان مردم در خانه ملت گردیده است.

اینجانب با چشمی اشکبار و قلبی اندوهگین ضمن عرض تسلیت این مصیبت عظیم به خانواده های عزیز داغدیده و تمامی مردم شریف ایران، بویژه مردم شهیدپرور و غیور غرب کشور، کرمانشاه، ایلام ، از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان و طلب شفای عاجل مصدومان مسئلت می‌کنم.

می پسندمابراز همدردی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با هموطنان غرب کشور(۲)نمی پسندمابراز همدردی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با هموطنان غرب کشور(۰)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما