کدخبر : 2216
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
فاقددیدگاه

افتتاح مسجد رسول اعظم (ص) با حضور وزیر اطلاعات+تصاویر

مسجد رسول اعظم (ص) واقع در خیابان عراقی تهران با حضور وزیر اطلاعات افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در مراسم افتتاح این مسجد که با حضور جمعی از سکنه خیابان عراقی برگزار شد، گفت: شب خجسته ولادت رسول گرامی اسلام (ص) و امام صادق (ع) است، این مناسبت را تبریک می‌گویم. همچنین افتتاح این مسجد را خدمت مردم این محله تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: اگر بخواهیم در مسیر هدایت باشیم، جای ما در مسجد است. ساختمان مسجد مهم است اما مهم‌تر از ساختمان مسجد، حضور در مسجد است. حضور در مسجد در روایات ما مورد تاکید است.

علوی گفت: الحمدالله این خانه خدا به صورت مجتمع فرهنگ و مذهبی آماده بهره‌برداری شد، از همه کسانی که مساعدت کردند تشکر می‌کنیم.

از حدود هشت یا ٩ سال پیش برای ساخت مسجد دنبال زمینی بودیم که اشکالی درش نباشد، زمین‌های متعدد دیدیم و بررسی کردیم، تا به این زمین رسیدیم، آن را بررسی کردیم و دیدیم زمین متعلق به شهرداری است.

وزیر اطلاعات ادامه داد: دکتر شکیب با آقای قالیباف صحبت کرد و این زمین انتخاب شد. نقشه آن در سازمان عمران شهرداری کشیده شد و هزینه آن را افراد خیراندیش متقبل شدند. ٣٠٠ میلیون را عزیزان استان فارس و مابقی را عزیزان تهران و عمده هزینه را دوستان شهرداری متقبل شدند. از شهرداری تهران که همراهی کردند تشکر می‌کنم. این مسجد به جناح خاصی متعلق نیست بلکه برای همه مردم است.

منبع: ایسنا

 masj1 masj2 masj3 masj4 masj5 masj6 masj7 masj8 masj9 masj10 masj11 masj12 masj13 masj14

می پسندمافتتاح مسجد رسول اعظم (ص) با حضور وزیر اطلاعات+تصاویر(۶)نمی پسندمافتتاح مسجد رسول اعظم (ص) با حضور وزیر اطلاعات+تصاویر(۴)
امتیاز:
(6) (4)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما