کدخبر : 2258
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
فاقددیدگاه
علوی در مصلی نماز جمعه لامرد:

درگیر بازی های سیاسی نمی شوم/ بگذارید که مدیران خدمت کنند و بی انگیزگی ایجاد نکنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی که ظهر روز جمعه (دهم آذر) به مناسبت روز مجلس در مصلی نماز جمعه لامرد سخن می گفت ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مدرس و تبریک هفته وحدت افزود: رمز پیروزی سپاه اسلام همواره وحدتی بوده است که میان مسلمانان وجود داشت و هرزمانی که اسلام درخطر بوده وحدت شیعه با سایر مذاهب بیشتر شده است.
وی با تاکید بر اینکه امروز کشور بیش از پیش به وحدت نیاز دارد، گفت: نیاز امروز کشور وحدت است زیرا دشمنان از دو جبهه اقتصادی و ایجاد اختلاف وارد شده‌اند و پیشرفت کشور جز با تلاش همه جناح‌های سیاسی میسر نمی‌شود زیرا درجایی که وحدت باشد خداوند رزق و روزی فراوانی می‌دهد و جایی که وحدت نباشد رزق و روزی نیز کم می شود.

alavi-10azar
خادم مردم در مجلس ضمن اشاره به پیگیریها در حوزه های مختلف ،گفت : این کارهایی که انجام شده نه از جیب بنده بوده و نه به‌تنهایی کار بنده بوده بلکه خدمات نظام و نتیجه ایثارها و خون‌های پاکی است که در پای این نظام ریخته شده است و اگر اطلاع‌رسانی می‌کنیم نمی‌خواهیم منت‌گذاری کنیم بلکه می‌خواهیم نشان دهیم نظام این‌قدر تلاش کرده است.

علوی تصریح کرد: هم‌افزایی و مشارکت تمامی افراد از جریان‌های سیاسی به عنوان ابزار مهمی است که در توسعه به آن نیاز داریم و در انتخابات هم اعلام کردیم که مخالف انحصار هستیم و اجازه نمی دهیم انحصار جدیدی شکل گیرد و فضایی را ایجاد کردیم که تمامی احزاب و جریانات سیاسی در توسعه و پیشرفت شهرستان نقش داشته باشند و این بدین معنا نیست که انحصار جدیدی ایجاد کنیم و گروهی که بصورت گذشته فقط مدیریت داشته اند را کنار بگذاریم لذا پس از انتخابات هم دست دوستی دراز کردیم و عرض کردیم دور رقابت ها گذشته و دوره رفاقت ها آغاز شده و الان هم به سوی همه دست دوستی دراز می کنیم و از همه ظرفیتها استفاده میکنیم اما تا زمانیکه دست دوستی ما را بفشارند و تعرضی نداشته باشند.
وی در ادامه گفت : مدیریت جهادی و فارغ از محدودیت های اداری باعشق خدمت به مردم را در سرلوحه کار خود قرار دادیم. اگر محدودیت ها و سلسله مراتب ها را مدنظر قرار دهیم نیز هیچ کاری به جلو نمی رفت و از آنجاییکه نماینده وظیفه قانونگذاری دارد و از این رو مدیران کمک کردند و در یک فضای دوستانه و با تعامل نتایج بسیار خوبی حاصل شد.
علوی با اشاره به سخنان گذشته خود در تودیع و معارفه فرماندار لامرد و با یادآوری نطق معروف شهید مدرس «سیاست ما عین دیانت ماست» گفت: سیاست جزیی از زندگی است اما باید حد آنرا رعایت کرد، اما متاسفانه مدتی است که نتیجه بحث های سیاسی برخی افراد و جریانات در جامعه فقط توهین و ناامید کردن مردم منطقه شده است و بنده صحبتی را در خطاب به رسانه ها و سیاسیون بی انصاف مطرح کردم که فضای سیاسی منطقه را خراب کردید و اینجا را سیاست زده کردید اما این سخنان بطور بالعکس در جامعه عنوان شد که آقای علوی گفته است مردم سیاست زده هستند.
وی با اشاره به سخن امام صادق(ع) «هرکسی عیب من را به من هدیه کند، بهترین دوست من است »، اضافه کرد: سیاست زدگی را کنار بگذارید و فرصت بسیار خوبی برای خدمت به مردم فراهم شده است و درگیر بازی های سیاسی نمی شوم و همچنان به رسانه ها و سیاسیون بی انصاف تاکید می کنم که حب جاه و مقام و ثروت آنان را کور کرده و فضای جامعه را بهم ریخته اند و بگذارید که مدیران خدمت کنند و بی انگیزگی ایجاد نکنید و خودتان را اصلاح کنید.
علوی ادامه داد: توسعه متوازن در هر دو شهرستان اتفاق افتاده است و کارهای عمرانی در این دو شهرستان در حال انجام بوده و این کارها مرهون تلاش مردم، مدیران و بزرگان ما در سطح ملی است.
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات مردم و توسعه منطقه را در سه بخش؛ شهرستانی، منطقه ای شامل دو شهرستان و فرا منطقه ای پیگیری کردیم که اولین ارزش افزوده از مباحث اختلاف برانگیز میان دو شهرستان بود و گزارش آن در دهه فجر سال گذشته ارائه شد و کاملا حقوقی پیگیری شد و سهم شهرستان لامرد مشخص شد و ارزش افزوده شهرستان مُهر هم بصورت قانونی واریز شد و از سویی با هماهنگی حوزه های انتخابیه نفت خیز نیز درصد نفت گاز از دو درصد به ۳ درصد افزایش یافت که اعتبار نفت و گاز امسال نسبت به سال گذشته بطور قابل توجهی افزایش پیدا کرد.
علوی تاکید کرد: من بازهم به رسانه‌ها می‌گویم هر چه می‌خواهید تخریب کنید من جوابم قبل از انتخابات سکوت بوده الآن هم سکوت است ، اما با اعصاب و روان جوانان در حوزه اشتغال بازی نکنید و نمک روی زخم جوانان نریزید زیرا این مشکل کل کشور است و تلاش کنید تا مشکلی حل شود.
وی در ادامه به تشریح پیگیری های خود در حوزه رفع موانع سرمایه گذاری، اشتغال و جذب اعتبارات عمرانی در حوزه انتخابیه پرداخت.
لازم به ذکر است به دلیل حجم بالای پیگیری های خادم مردم در خانه ملت ، گزارش کامل پیگیری‌های دکتر علوی به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی وی اطلاع رسانی خواهد شد.

 alavi-10azar1 alavi-10azar2

می پسندمدرگیر بازی های سیاسی نمی شوم/ بگذارید که مدیران خدمت کنند و بی انگیزگی ایجاد نکنید(۲)نمی پسندمدرگیر بازی های سیاسی نمی شوم/ بگذارید که مدیران خدمت کنند و بی انگیزگی ایجاد نکنید(۰)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما