کدخبر : 2545
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
فاقددیدگاه

مدیرکل ورزش و جوانان فارس مطرح کرد: اخذ قریب به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در حوزه ورزش با پیگیری های علوی

مدیرکل ورزش و جوانان فارس  از اخذ قریب به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در حوزه ورزش با پیگیری های علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت در شهرستان مُهر با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی باعث توسعه در این دو سال شده است ، گفت: وحدت میان دو شهرستان موجب رشد و توسعه در این منطقه شده است و این حاصل تلاش و زحمات همه ی مدیران بوده است.

در ادامه مهندس امیریان مدیر نظارت بر طرح های عمرانی نفت خیر کشور با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: وزارت نفت پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی اقدام به احداث یک مجموعه ورزشی در این شهرستان کرده است که این مجموعه ورزشی شامل چندین سالن ورزشی مجهز و یک استخر بزرگ با استانداردهای بین المللی ظرف مدت کمتر از دو سال احداث شود و زمینه‌ای برای جذب سرمایه‌گذاران در سایر زمینه‌ها شود.

وی تصریح کرد: نمیخواهیم بر سر این مردم منت بگذاریم اما دو مجموعه بزرگ ورزشی صنعت نفت در لامرد و مهر در حال ساخت است که خواهش میکنم از وزیر ورزش و مدیر کل ورزش برای این مجموعه برنامه داشته باشند.

در ادامه کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز با تقدیر از وزارت نفت در مشارکت در ساخت این پروژه ، گفت: علاوه بر این پروژه امروز ما شاهد احداث ده‌ها پروژه دیگر در سطح استان با مشارکت وزارت نفت هستیم.

وی با بیان اینکه ۷ و نیم میلیارد از این پروژه را ورزش و جوانان تامین خواهد  کرد ، اظهار داشت: این مجموعه شامل استخر و یک مجموعه کامل ورزشی است و یک پایگاه قهرمانی هم در این مجموعه احداث خواهیم کرد و ان‌شاا در دهه فجر سال آینده شاهد افتتاح قسمتی از این مجموعه باشیم.

در ادامه کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ، پروژه مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت را یکی از پروژه های بزرگ ورزشی جنوب فارس دانست و به نمایندگی از شرکت ملی گاز و مجموعه وزارت نفت تشکر کرد و گفت: آقای علوی نماینده محترم مردم در مجلس در حوزه ورزش کمک های زیادی کردند و قریب به  ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه ورزش شهرستانهای لامرد و مهر اخذ کردند.

وی با بیان اینکه این مجموعه شامل استخر سرپوشیده، سالن چند منظوره و مجموعه اقامتی ، جاده سلامت و… می باشد، گفت: در برنامه ششم توسعه یک‌نگاه ویژه ای به حوزه ورزش شده است و امیدواریم بتوانیم از محل ارزش افزوده در توسعه مجموعه های ورزشی گام برداریم.

در ادامه این مراسم مهندس رضادوست رئیس برنامه ریزی مشاور امور زنان وزارت نفت ضمن تشکر از همراهی و همدلی مسئولان در توسعه این منطقه گفت: این مجموعه ورزشی نقش بسزایی در ارتقاء سلامت بانوان خواهد داشت و باید مدیران حوزه ورزش برنامه ریزی کنند تا مربیانی در رشته های مختلف ورزشی آموزش دهند تا در زمان بهره برداری از این مجموعه فعالیت کنند.

مهندس رضادوست اضافه کرد: پیگیری ارتقاء سلامت بانوان از اولویت های امور بانوان وزارت نفت است و تاکید بر آن داریم که فرصت هایی را فراهم کنیم که که خانواده ها باهم ورزش کنند.

همچنین رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به سرمایه گذاریهای موفق در بحث نفت و گاز توسعه خطوط جاده ای در شهرستان مُهر نیز رفع مشکلات تولید را از اولویتهای دولت برشمرد و همکاری استانداری فارس برای فراهم نمودن زیرساخت های لازم  اعلام نمود.

سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر نیز طی سخنانی با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در دولت تدبیر و امید با همکاری مجموعه نفت و گاز شاهد تحول اساسی در پیشرفت و توسعه این منطقه بوده‌ایم و خدمات خوبی از محل عوارض ارزش افزوده پالایشگاه گاز پارسیان به مردم داده شده است.

گفتنی‌ست صبح امروز (۱۸ بهمن ۹۶) مراسم کلنگ زنی مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت در شهرستان مهر با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان با حضور دکتر سیدمحسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر ، مهندس رحیمی معاون عمرانی استانداری فارس ، خانم پاداشی مشاور امور زنان شرکت ملی گاز ایران ، خانم مهندس رضادوست رئیس برنامه ریزی مشاور امور زنان وزارت نفت، مهندس امیریان مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور، کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس ، خانم دستغیب مدیرکل بانوان استانداری فارس، موسوی فرماندار مهر و جمعی از ورزشکاران و مسئولان محلی برگزار شد.

می پسندممدیرکل ورزش و جوانان فارس مطرح کرد: اخذ قریب به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در حوزه ورزش با پیگیری های علوی(۰)نمی پسندممدیرکل ورزش و جوانان فارس مطرح کرد: اخذ قریب به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در حوزه ورزش با پیگیری های علوی(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما