کدخبر : 93
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
فاقددیدگاه

دفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌ لامرد شروع به کارکرد

دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با شر وع به کار مجلس دهم ، افتتاح گردید.

دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با شر وع به کار مجلس دهم ، افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی: حاج منصور انصاری رئیس دفتر دکتر سید محسن علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان لامرد بیان داشت: امیدواریم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ، شاهد شتاب رشد همه جانبه ی ایران اسلامی بویژه شهرستان های لامرد و مهر باشیم.

انصاری همچنین خاطرنشان کرد: دفتر نماینده محترم در شهرستان ی لامرد و  مُهر هم‌زمان با آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز و آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان محترم می باشد و امیدواریم بتوانیم خواسته ها و مطالبات به حق مردم را پیگیری نمائیم.

رئیس دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های مُهر و لامرد در شهرستان  لامرد عنوان کرد: به‌منظور سهولت و دسترسی آسان تر ، مردم شریف و نجیب می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفتر ، با رابطین نماینده در هر بخش ارتباط برقرار نمایند.

لازم به ذکر است مردم شریف شهرستان لامرد می‌توانند جهت ارتباط با دفتر نماینده محترم حوزه انتخابیه لامرد و مُهر به نشانی شهرستان لامرد – بلوار شهید مطهری ، محله بیت العباس , خیابان سیادت , کوچه درمانگاه  باب الحوائج مراجعه داشته و یا در ساعات اداری با شماره‌های ۵۲۵۷۳۱۴۳۱ و ۵۲۵۷۳۱۴۳۲ و شماره فاکس ۵۲۵۷۳۱۴۳۳ (دورنگار) و شماره همراه آقای انصاری  ۰۹۱۷۹۸۱۸۰۵۵ به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند.

photo_2016-06-18_21-25-54

ALI_3486 ALI_3508 ALI_3512 ALI_3515 photo_2016-06-18_21-24-21  ALI_3504

می پسندمدفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌ لامرد شروع به کارکرد(۰)نمی پسندمدفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌ لامرد شروع به کارکرد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما